Telefon +420 721 271 605

optimalizace webu

Tvorba webu

ntb

Potřebujete kvalitní a reprezentativní webové stránky pro svou živnost, společnost, zájmový spolek, klub apod., ale nemůžete si dovolit investovat obrovské částky do práce specializovaného designového studia?

Umožním vám získat profesionální stránky přesně podle vašich požadavků a představ, ale přitom s podstatně nižšími náklady.

Tvorba webových stránek, mají-li vypadat k světu, vyžaduje spoustu znalostí a zkušeností. Kvalitní web však poslouží jako dobrá vizitka pro svého majitele. Amatérsky provedený web totiž sotva vzbudí důvěru zákazníků či návštěvníků. Proto se vám investice do naší práce mnohonásobně vrátí.

Samozřejmě vás nepostavíme až před hotovou věc. Spolupráce a celý proces tvorby webových stránek je založen na vzájemné komunikaci a dohodě. Provedení práce je smluvně ošetřeno, abyste měli jistotu, že dostanete to, co jste si objednali. Předem vám samozřejmě poskytneme kalkulaci výsledné ceny.

Kompletní webové stránky na míru u nás můžete pořídit již od 2000 Kč!

Níže si můžete pročíst návrh postupu.

1.Poté, co nás kontaktujete, zjistíme veškeré potřebné informace a provedeme předběžnou kalkulaci.
2.V další fázi probíhá tvorba webdesignu. Realizace trvá zpravidla 2 – 4 dny, ale podstatná je náročnost webu.
3.Po vyhotovení webdesignu požádáme zákazníka o schválení. Je-li spokojen, pustíme se do samotné realizace stránek...
4.…která spočívá v programování a pracích na šabloně. Zákazník má navíc možnost sledovat průběh práce na zkušebním webu.
5.V předposlední fázi už jen dolaďujeme drobnosti a detaily.
6.A nakonec stránky míří na webhosting.